נתנאל סמריק: האלבום המהודר "היוצאים לאור" עם שלל הסיפורים הפרטיים, המרגשים, המטלטלים והתובנות שנחקקו עם מספריהם, בדרך לראות אור ביום העצמאות. אנו שמחים לארח את הרמטכ"ל במיל', דן חלוץ, שחתם את התמצאותו באלבום. מתי תבחרו בעצמם להציע את הסיפור הביוגרפי שלכם לריאיון באולפן הדיגיטל ובין עמודי האלבום?

האלבום וסרטי הראיונות הבלעדיים, "היוצאים לאור", נמצא בעיצומו של מסע יציאה לאור בימים אלו.מיטב הסיפורים האישיים במדינת ישראל, עם אישי ציבור בכירים לצד סיפורים מרתקים על הרגע המטלטל בחייכם והתובנות שקיבלו בעקבותיו.הפרויקט החדש, הכולל מהדורת כרומו מהודרת בעטיפה קשה וחגיגית, יאפשר לכם – בעלי הסיפורים הנוגעים ללב לקבל בימה ייחודית בפלטפורמות הבאות: ריאיון וידאו אישי ומרגש המצולם באולפן הדיגיטל החדש של קונטנטו, חשיפה בעמוד בתוך האלבום עם תמונה שלכם ועיקרי הסיפור, כתבה מיוחדת אודותיכם באחד מאתרי הדיגיטל המובילים בארץ וכן נוכחות באלבום הבינלאומי באנגלית שיופץ באמאזון.דני חלוץ, הרמטכ"ל בדימוס, התראיין באולפן היוצאים לאור ואנו משדרים כאן את הריאיון המלא עמו באולפן שלנו.
מי מכם שגם מרגיש שיש לו סיפור מרתק לספר, וסיפורו יכול להיות חלק מהפסיפס האנושי של מדינת ישראל בתחומי הביטחון, תרבות, עסקים, ספורט ועוד, מוזמן להשאיר כאן הודעה עם המילה "אני" ומספר הטלפון, ונחזור אליו בהקדם ולבדוק התאמה לפרויקט החדש.

כתוב/כתבי תגובה