נתנאל סמריק: זה רשמי – יש תקציב למדינת ישראל לראשונה מזה 3 שנים. מה ההשלכות המיידות על בעלי המוגבלויות? ב'ישראל היום' דיגיטל מפרסמים כתבה אודות הציירת, המשוררת והאמנית, סמדר אונה ומערכת היחסים המיוחדת שלה עם ראובן ריבלין.

מוזמנים להקליק על הלינק ולקרוא את הכתבה שפורסמה כעת בדיגיטל 'ישראל היום':

אושר תקציב המדינה בכנסת לראשונה מזה 3 שנים. איום הבחירות הוסר. תקציבי הנכים עלו ועדיין קבוצות נכים מפגינות על פסי הרכבת. אף על פי שאושר בועדת התקציב תגבור לקצבאות הנכים, סיפור מחאתם ממשיך להתעצם עם חסימות ברחבי הארץ.
סמדר אונה, האמנית והציירת הבינלאומית, נאבקת גם עם המוגבלות כל יום ביומו – אך עדיין ממשיכה ליצור, לספר ולצאת לאור כל פעם מחדש.
כעת התפרסמה כתבה אודותיה בגרסה הדיגיטלית של ״ישראל היום״, בה מסופר על מסע היציאה לאור שלה יחד עם קונטנטו בסדרת סרטים וראיונות חדשה ובלעדית.
סמדר אונה, אומנית בהווה ואשת היי-טק בעברה שגרה ברחובות על כסא גלגלים הגיעה לביתה בקיבוץ שעובר תהליכי הנגשה. בימים אלו פועלת אונה להקמת מרכז טיפולי באומנויות לנכים.
אנו בקונטנטו שמחים ללוות את מסעות היציאה לאור הייחודיים שלכם. אנו מאמינים שכל מסע הוא יחיד במינו ולכן כל מסלול יציאה לאור עמנו אינו דומה לקודמו.
מתי גם אתם תבחרו לקום מהכסא שלכם כדי להנגיש את סיפורכם לקהל המדוייק שלכם?

כתוב/כתבי תגובה