נתנאל סמריק: דריכות בשירות הביטחון הכללי – נמסר מכתב שמנסה לערער על דמותו של ר', ראש השב"כ המיועד. חוזרים להשקת הספר "האזרח כ" של ראש השב"כ לשעבר, כרמי גילון, במשרדי קונטנטו נאו.

מכתב מזעזע על התנהלות ראש השב״כ המיועד ר׳ התקבל בוועדה למינוי בכירים והעלה שאלות ותהיות באשר למינוי הקרב של ראש שירות הביטחון הכללי, שנמצא כעת בחפיפה לתפקידו.
הפצת שקרים במטרת זדון מכוונת או מכתב אמיתי של אזרחות אחראית? שירות הביטחון הכללי בארץ הוא אחד מהארגונים הכי לא צפויים ביותר בכדור הארץ, שמשנע תהליכים גלובאלים מתחת לאף של כולנו, אפילו בימי הקורונה.
קצת אור בחשכה של השב"כ בראשות כרמי גילון בעבר, ניתנת בספרו המרתק ״האזרח כ׳״ שראה אור בהוצאת קונטנטו נאו הבינלאומית, בעברית ובאנגלית.
הקורא מרים אבני דרך ומתחתיהם מכלה פרטים בלתי נתפסים על דרכי פעולות השב״כ, אך בעת בעונה אחד גם מקבל תמרור אזהרה בצבע אדום בוהק לגבי האלימות הקשה שפותרת סכסוכים בין מדינות מתחת לפני השטח.
בלב של כולנו ישנם סיפורים דרמטיים, בין אם אתה ראש השב״כ בדימוס ובין אם לא. אפשרי לשאוף וגם להגיע להרים הגבוהים ביותר, עם אמונה ואהבה עצמית יחד עם הרבה עבודה קשה.
מתי תבחרו להתעופף עם הסיפור שלכם לשחקים, יחד עם העזרה של קונטנטו?

כתוב/כתבי תגובה