נתנאל סמריק: מהומות אודות התו הירוק – דווקא ביום זה, מחזקים את אנשי הבריאות והרפואה עם ריאיון זה של פרופסור לאוניד אידלמן באולפני קונטנטו נאו, בהנחיית נתנאל סמריק

היום נכנסו לתוקף הגבלות נוספות של התו הירוק, המותירים למחוסנים בחיסון שלישי (חיסון ה-"בוסטר") בלבד, רם אם עבר שבוע מקבלתו, להציג את התו הנחשק בבתי עסק שונים ברחבי ישראל.
תקופת הקורונה הייתה והינה תקופה קשוחה ברמה בין לאומית, ואלו שנפגעו מכך אנושות הם אנשי והבריאות והרפואה המסורים שנאלצו לסבול קשיים פיזיים ונפשיים יוצאים מן הכלל בתוך סבך של מגפה מבלבלת, לא צפויה ומסוכנת במיוחד.


אנו בקונטנטו נאו מביעים כבוד לאנשי הרפואה ושמחים לחפור במוחם של המומחים הגדולים ביותר בתחום הרפואה בארץ אודות סיפורים בתחום התמחותם והחיים האישיים שלהם. בעין הסופה, במרכז המאבק והויכוח הבלתי נגמר והמתיש הזה אודות הגבלות התו הירוק, אנו רוצים לרומם את רוחם של אנשי הרפואה, כי מגיע להם חיזוקים ועידוד ככל האפשר בתקופה הזו עם ריאיון מרתק של פרופסור לאוניד אידלמן, נשיא ההסתדרות הרפואית העולמית כיום, באולפני קונטנטו נאו עם המוציא לאור הבינלאומי, נתנאל סמריק, בין היתר אודות הספר: "סיפורים בחלוק הלבן" שיצא לאור בעזרה והובלה של קונטנטו נאווכלל קטעים קצרים מהסופרים מאיר שלו ואתגר קרת.


אצלנו, לא משנה מהו החלוק, או הכובע על ראשכם, בו אתם רוצים להוציא לאור את הסיפור המסקרן שלכם, בקונטנטו תמיד שמחים להיות שם בשבילכם. מתי פגישה במשרדנו?

כתוב/כתבי תגובה