נתנאל סמריק: אנחת רווחה קולקטיבית: פייסבוק, אינסטגרם ו-ווצאפ חזרו לחיים לאחר תיקון התקלה, כמו לאחר הנפת שרביט קסום. מתי תבחרו להגיע עם סיפור הקסם שלכם?

לאחר תקלה הגלובלית, פייסבוק, וואצאפ ואינסטגרם, שלוש יישומונים בטלפונו של כולנו, לא היו תקינים וזמינים למשתמשים במשך שעות ארוכות ומייגעות.


כיום, הרשתות החברתיות הן הדרך הפופולארית ביותר של אנשים לצאת לאור עם הסיפורים המעניינים שלהם. ה-״סטורי״ שאנו מציעים לכל אחד להעלות כל יום ויום. אצלנו בקונטנטו נאו, אוהבים לגשר על הפער בין הישן והקלאסי לבין העכשווי והמודרני. מפרסמים גם ספרים עם כריכה קשיחה ויודעים כיצד להפיץ לאמאזון בשלל שפות, שולחים עבי כרס לבתי דפוס נבחרים יחד עם גרסאות אינטרנטיות ומיתוג דיגיטלי שלם, שואלים שאלות כנות, אישיות ומלב אל לב אך בנוסף יודעים גם לשתף ברשתות החברתיות.


כאמור, במשך כשלושים שנים של עיסוק בהוצאות לאור הדבר שתמיד היה הלב של עבודתנו הוא סיפורים טובים. אנו בקונטנטו נאו מאמינים כי לכל אדם ולכל סיפור יש את ה-״קסם״ משלו.


״להשתמש בחמשת החושים כדי ליצור חוויה של חוש שישי״ ליאור סושרד קבע כך באולפני קונטנטו, כאשר אומן החושים בעל השם העולמי, נשאל אודות כיצד היה מתאר את החוויה של לשהות באחד ממופעיו הרבים. אנו סמוכים ובטוחים כי גם לכם יש חוש שישי לסיפור המרתק שלכם, מתי תבחרו לבקר אצלנו ונאזין לסיפור הקסום שלכם?

כתוב/כתבי תגובה